TR EN

BASINDA BİZ / ADAPOSTASI 15.05.2015

Dünya genelinde adından söz ettiren Ramada Otel, verdiği kaliteli hizmeti şimdi Sakarya'ya taşıyor.

Yakında açılışı yapılacak olan Ramada Sakarya Otel Sakarya’nın ilk uluslararası hizmet veren oteli olacak.

Tanıtımı Tunatan Tesisleri'nde yoğun katılımla gerçekleştirilen otel, hizmet konusunda, dünya genelinde büyük bir üne sahip olan Ramada markası Kraas Şirketler Grubu'nun sahipleri Ahmet, Şahin, Saim ve Bülent Karaaslan'ın ortaklığında kurulacak. Otelin tanıtım toplantısına CHP Milletvekili Engin Özkoç, Büyü Askerlik Şubesi Başkanı Bayram Öztemuz, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Zafer Poyraz, İş adamı Orhan Kocayıbık, İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı, Sakarya Vergi Daire Başkanı Recep Alp, Orta ve Doğu Avrupa İş Geliştirme Başkanı Christian Michel şehir genelinden çok sayıda iş adamı ve açılacak otelin ortakları olan Ahmet, Şahin, Saim ve Bülent Karaaslan katıldı.

DÜNYACA ÜNLÜ MARKALAR

Krass Şirketler Gurubu Başkanı Bülent Karaaslan, şehrin ilk ve tek uluslararası dünya markasına sahip olan Ramada Sakarya Hotel’in açılışının Haziran ayında yapılacağı müjdesini verdi. Karaaslan, “Tesisimizde teknolojinin oteller için sunduğu en yeni ürünler kullanılarak misafir memnuniyetinin en yükseğe çıkarılmasını hedefliyoruz. Biz Kraas Şirketler Grubu olarak Sakarya'da otelcilik hizmet çatısını yükselterek bu konuda öncülük yapmayı hedefliyoruz. Ayrıca bir dünya markası olan otelimizin çatısı altında yine dünyaca ünlü kafe markası David People Cofee ile anlaşarak gerek otel misafirlerimize gerekse Sakarya halkına sosyal bir tesis sunacağız" dedi.

HEM HİZMET HEM İSTİHDAM

Otelcilik konusunda sadece Sakarya'da değil, bölgede büyük ses getirmeyi hedeflediklerini ifade eden Ramada Otel Genel Müdürü Mehmet Yüce, hizmete sokacakları otel ile turizm üzerine eğitim alan çok sayıda öğrencinin de sektöre kazandırılacağını vurguladı. Tanıtım programında, yapılan konuşmaların ardından Ramada yönetim kurulu üyeleri ve Ramada Sakarya Otel ortakları basının önünde protokol imzaladı.

Saim İŞÇİ

Haberin Linki : http://www.adapostasi.com/18718-sakarya-rsquo-nin-ilk-uluslar-arasi-oteli-haberi.html