TR EN

BASINDA BİZ / MEDYABAR 15.05.2015

Ramada Adapazarı'na geliyor!

Dünya genelinde adından söz ettiren Ramada Otel, verdiği kaliteli hizmeti şimdi Sakarya'ya taşıyor. Yakında açılışı yapılacak olan Ramada Sakarya Otel'in tanıtım toplantısı Tunatan Tesisleri'nde yoğun katılımla gerçekleştirildi.

DÜNYACA ÜNLÜ MARKALAR

Krass Şirketler Gurubu Başkanı Bülent Karaaslan, şehrin ilk ve tek uluslararası dünya markasına sahip olan Ramada Sakarya Hotel’in açılışının Haziran ayında yapılacağı müjdesini verdi. Karaaslan, “Tesisimizde teknolojinin oteller için sunduğu en yeni ürünler kullanılarak misafir memnuniyetinin en yükseğe çıkarılmasını hedefliyoruz. Biz Kraas Şirketler Grubu olarak Sakarya'da otelcilik hizmet çatısını yükselterek bu konuda öncülük yapmayı hedefliyoruz. Ayrıca bir dünya markası olan otelimizin çatısı altında yine dünyaca ünlü kafe markası David People Cofee ile anlaşarak gerek otel misafirlerimize gerekse Sakarya halkına sosyal bir tesis sunacağız" dedi.

HEM HİZMET HEM İSTİHDAM

Otelcilik konusunda sadece Sakarya'da değil, bölgede büyük ses getirmeyi hedeflediklerini ifade eden Ramada Otel Genel Müdürü Mehmet Yüce, hizmete sokacakları otel ile turizm üzerine eğitim alan çok sayıda öğrencinin de sektöre kazandırılacağını vurguladı. Tanıtım programında, yapılan konuşmaların ardından Ramada yönetim kurulu üyeleri ve Ramada Sakarya Otel ortakları basının önünde protokol imzaladı.

Haberin Linki : http://medyabar.com/haber/86415/ramada-adapazarina-geliyor-iste-sehrin-yeni-oteli.aspx